.

.

Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 14lbs Телесна Тежина Вест за Мажи, Жени, Деца Пакет со Висока надморска Височина Обука Маска Кардио Тренинг Спортски Маска за ?

Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 14lbs Телесна Тежина Вест за Мажи, Жени, Деца Пакет со Висока надморска

DEN 1279.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тежини тренингот опрема е совршен за кардио и тежина обука, се зголемува интензитетот и ефикасноста на вашиот тренингот.Aduro Спорт маска предизвици себе си да се изврши подобро тренингот и ја подобрува општата издржливост.Adurance пондерирана вест додава дополнителна отпорност рамномерно да телесна тежина, тоа нема да се лизга и слајд во текот на сите активности.Тоа им помага да се прошири и да се подобри вашиот организам, без да се направи тони кардио тренинг и долго напорни тренингот.Ние дизајниран Adurance тежина елеци за мажи, жени или деца со прилагодливи пред појас и мека neoprene материјал за удобност.Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема Пондерираните Вест Обука Опрема.Се зголемат силата и отпорот за користење на нашата Пондерирана Вест.Дизајниран за вашата удобност и е совршен за вашата кардио или губење на обука за да се зголеми ефикасноста и интензитетот на вашиот тренингот.Дишење Вежба Уред, Кардио Тренинг Спортски Маска, и Работи Маски.Aduro Спорт Висока надморска Височина Обука Тренингот Маска ќе го зголеми вашиот инхалација оптоварување додека обуката е како кревање тегови за вашето дишење мускулите.Повеќе респираторни моќ и посилни дишење мускули ќе пресилвам вашето издржливост и издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата