.

.

Ротари Пенкало Тетоважа Тетоважа Пен Сетот За Привремен За Кертриџ Needl Тетоважа, Пирсинг Материјали Пенкало За Кертриџ Игла

Ротари Пенкало Тетоважа Тетоважа Пен Сетот За Привремен За Кертриџ Needl Тетоважа, Пирсинг Материјали Пенкало

DEN 544.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тетоважа Маркер За Привремен Вграден Квалитетен Мотор, Погоден За Долго Време Работат И Се Погодни За Кертриџ Тетоважа Игла.Тетоважа Комплет Привремен - Школка Усвојува Алуминиум Материјал, Машина Има Казна Сјај И Не Е Лесно Да Исчезнат.Игли Привремени Тетоважи - Најголем Дијаметар Е Само За 2 Cm / 0.8 Во, Погоден За Женски Тетоважа Уметници Или Тетоважа Уметници Со Мали Раце.Машина За Полнење Тетоважа - Стандард Рка Интерфејс, Погоден За Сите Рка Интерфејс Тетоважа Клип Мозок, Професионални Tatoo Пенкало.Тетоважа Пенкало Тетоважа - Жлебови Дизајн На Рачка За Да Се Спречи Пропадна И Се Направи Изглед Повеќе Убави.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Пенкало Материјал : Алуминиум Легура Големина : Прибл. 11 x 2 x 2cm / 4.3 x 0.8 х 0.8 во Функција : Лагер и Shader Погоден Игла : Кертриџ Игла Интерфејс : РКА Почнувајќи Напон : 5 V Оперативен Напон : 6-10 V Пакет Листа : 1 x Тетоважа Пенкало 1 x приклучен Кабел.

Кон својствата

Item Type:
Tattoo Pen
Material:
Aluminum Alloy
Size:
Approx. 11 x 2 x 2cm / 4.3 x 0.8 x 0.8in
Function:
Liner and Shader
Suitable Needle:
Cartridge Needle
Interface:
RCA
Starting Voltage:
5V
Operating Voltage:
6-10V
Package List:
1 x Tattoo Pen :
1 x Connection Cable :
Најдобри предлози во категоријата