.

.

ЖУ-CL Тетоважа Комплет, Ротари Пенкало Тетоважа на Машина со Моќен Мотор за Сенчење и Поставата Тетоважи (Боја : Сребро)

ЖУ-CL Тетоважа Комплет, Ротари Пенкало Тетоважа на Машина со Моќен Мотор за Сенчење и Поставата Тетоважи (Боја

DEN 2066.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Лесни CNC алуминиум врежан машина тело. 2.Тоа се карактеризира со висок квалитет на coreless мотор, со максимална брзина до 10000rpm.Таа работи тивко и мирно. 3.Користи стандардни РКА конектор. 4.Компатибилен со повеќето тетоважа касети на пазарот. 5.Лесно да се земе дел за одржување или чистење. -Контрола дел карактеристики челик топката се прилагоди систем, кој ќе ви овозможи да се прилагоди игли прецизно и да се направи оваа тетоважа машина повеќе издржливи.РКА дел е speciallyed desgined за подобро connnection и да се обезбеди дополнителна заштита против cord Available Бои &Packinglist1 Тетоважа машина pen1 РКА codr е вклучена.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата