.

.

MSA Безбедност 10126692 Фас-Trac III Замена Суспензија, 4-Точка Мала Големина; за Skullgard Шлемови

MSA Безбедност 10126692 Фас-Trac III Замена Суспензија, 4-Точка Мала Големина; за Skullgard Шлемови

DEN 453.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

вклучени компоненти : Единица.Упатството За Корисникот.Пакет Димензија : 6.858 сантиметри L x 20.32 см W x 30.48 сантиметри H. Дизајниран со текст од стотици клиенти.Дека мажите и жените може да работи во безбедноста, и дека тие, нивните семејства и нивните заедници да можат да живеат во здравство низ светот.Основана во 1914, MSA Безбедност Инкорпорирани се развива, произведува и потрошен материјал за безбедност на производи кои се заштитат луѓето и објект инфраструктури.Многу MSA производи се интегрираат комбинација од електроника, механички системи и напредни материјали за да се заштитат корисниците од штетни или опасни по живот ситуации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата