.

.

POPETPOP Рептил Одгледување Кутија Рептил Хранење Сад Аквариум Одгледување Резервоарот Транспарентен Рептил Хранење Кутија Рептил Терариум Habitat for Змија Желка Гуштер

POPETPOP Рептил Одгледување Кутија Рептил Хранење Сад Аквариум Одгледување Резервоарот Транспарентен Рептил

DEN 971.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесна храна, се хранат, вода, храна и уникатен дизајн на капакот за да се спречи пет бегство и безбедност.Транспарентна одгледување кутија е многу лесно да се грижи за.Чиста и хигиенски исправна.Погоден за желка, пајаци, змии, скорпии, пустиник ракови итн.Со голем и удобно место за нив да се игра или да се одморат во резервоарот.На рептили хранење кутија е совршен и удобно живеење гнездо за рептили.Опис На одгледување резервоарот овозможува лесно без да му наштети на мали домашни миленици.Транспарентна случај е санитарен и животни пријателски и може повторно да биде употребен.Направени од високо-квалитет акрилик материјал, практична и издржлива.Тоа е практична и безбедно за рак, пајакот, мали желки и други мали роботот животни.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : Акрил.- Со голем и удобно место за нив да се игра или да се одморат во резервоарот.- Лесна храна, се хранат, вода, храна и уникатен дизајн на капакот за да се спречи пет бегство и безбедност.- Погоден за желка, пајаци, змии, скорпии, пустиник ракови итн. Боја : Транспарентна.- Големина : 20x15x10cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Рептил Хранење Кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата