.

.

Невестата Резервоарот На Врвот На Жените Симпатична Свадба Меден Месец Тенкови Ангажман Соопштение Bachelorette Партија Tees Кошула

Невестата Резервоарот На Врвот На Жените Симпатична Свадба Меден Месец Тенкови Ангажман Соопштение Bachelorette

DEN 405.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење. ❤ Меки и Удобни Кошула : Нашата цел е да обезбеди висок квалитет на производот и голем шопинг искуство.Ние го избере висок квалитет на памучна ткаенина, мека и кожа-пријателски, тоа ќе ви овозможи да се чувствуваат удобен за целиот ден. ❤ Смешно Невестата Резервоарот Блузи : Ангажирање Соопштение Bachelorette Подарок Кошула за Жените, Смешни Симпатична Невестата Tees за жените, Прстен Графички Резервоарот Вест за Жените Трендовски, Симпатична Печати Резервоарот Туника за Жените, Памук Лето Резервоарот Блузи, за Жени Удобно, Лесно се Вклопуваат Tees за Жените. ❤ Вашиот Разноврсна T-Shirt : Лесен натпревар и со панталони или фармерки, да се облекува, leggings, високи потпетици, чизми во вашиот секојдневен живот и ќе се погодни за цела сезона. ❤ Мајки Ден Подарок Идеја : Тоа беше Подарок Кошула за Пријател, Купи за Себе или Подароци за Мама, Мама, Мајка, Ќерка, Сопруга, Нана, Gigi, Мими, Бабата Тетка, Auntie, Другарка, Девојка, Сестра. ❤ ЗАБЕЛЕШКА и Услуга : ве МОЛИМЕ НЕ ГО СТАВИ ВО ФЕН ИЛИ КАЈГАНА, се Препорачува да се рака/машина за миење со ладна вода.И ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не на ваша погодност и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Нашите производи ❤Исполнување од ❤Направени од меки и удобни ткаенина ❤Точни производ големина ❤Различни бои за да изберете Големина на Табелата : Големина S-Биста 37.8"-Должина 25.6" Големина М-Биста 39.4"-Должина 26.0" Големина LБиста 40.9"-Должина на 26.4" Големина XLБиста 43.3"-Должина од 26.8" Големина XXLБиста 45.7"-Должина 27.2" Ве молиме да обрнете внимание 1.Ве молиме овозможи 0.4-0.8 инчен разликуваат поради прирачник за мерење. 2.За да се спречат непотребни проблеми, ве молиме внимание нашата големина на табелата пред купување(не големина на табелата), ве Молиме потврдете го со големина на облека пред ставање на ред. 3.Вистинска боја може да се малку различни преку веб-сајтот слика се должи на компјутерските екрани насекаде резолуција, контраст и сл.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Кога ќе производите јас купи бидат доставени до мене?Може да биде дадено од страна на датум јас се определи?A : Поради нашите кошула сите беа исполнување страна, ние ви препорачуваме да контактирате со услуга тим, тие може да ви даде сеопфатен одговор.П : Може да прилагодите кошули според моите барања?A : Навистина толку жал за не можеме да го прилагодите кошула, но се уште можете да ги споделите со нас вашите омилени print/писмо/дизајн, ние ќе се обидеме да се направи тоа.П : Што да правам ако ми нареди погрешна големина, доби дрес со дупка или едноставно не може да се вклопи во мојот ум?О : Доколку имате било какви прашања или незадоволство со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време погодно за вас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да ги реши за вас.Сите ние направите е да се обезбеди да може да се добие задоволителен шопинг искуство, ве молиме да ни даде шанса да се служи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата