.

.

Ѕид‑Монтирани Тенџере Рек-2-Ниво Тенџере Рек Прилагодливи Ѕид Монтирани Складирање Рек Кујнски Прибор Садови Организатор

Ѕид‑Монтирани Тенџере Рек-2-Ниво Тенџере Рек Прилагодливи Ѕид Монтирани Складирање Рек Кујнски Прибор Садови

DEN 969.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

По високи‑температура на кожата и печење лак третман, високо‑квалитетна железна материјал ја спречува ' рѓа и има долга употреба на времето.Оваа решетката може да биде инсталиран во вашата кујна, балкон или бања и, исто така, може да се користи за да се откажам многу други видови на предмети за домаќинството.Силна метална рамка и трајни изградба, идеален за големи садови и тави.Кујната полица може да се одржи повеќе прибор, лесно е да се продавница, заштедува простор и организира кујната.Лесно да се инсталира, монтажа hardwares се вклучени.Лесно и брзо да го инсталирате бара минимални собранието.Спецификација : Предмет Тип : Ѕид-Монтирани Тенџере Рек Материјал : Железо Боја : Црна Производ Вкупната Големина : Прибл.63x30x76cm / 24.8x11.8x29.9in Тежина : Околу. 5280g / 186.2 оз Еден Тиер Товарот : Прибл. 10kg / 22lb Процес : Висока температура слој печење лак Како да се Користи 1. Отворете го производ пакет, потврди позицијата на секој дел, и да потврди дали постојат исчезнати делови. 2. Следете ги производ инструкции и да ги инсталирате во низа. 3. Заостри одредување завртки за да се види дали инсталацијата не е фирма.Пакет Листа : 1 x Ѕид-Монтирани Тенџере Рек 10 x Кука 5 x Проширување Завртка 5 x Завртки 1 x Инсталација Рачно Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ќе добијат неколку на резервни делови, треба да се соберат од себе.Ако наидат на проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас.Ние активно ќе помогне во решавање на проблемите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата