.

.

Солиден Blue М 44 Threadmaster Threadseal Лента 1/2in x 520in - 12 Пакет

Солиден Blue М 44 Threadmaster Threadseal Лента 1/2in x 520in - 12 Пакет

DEN 1833.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Достапен во пакување од 12. Димензии : . 5" x 520".Природно Подмачкано.Печати Тесни.Погоден за комерцијални инсталации.Солиден Blue М 44 Тема магистерска Тема печат Лента 1/2in x 520in е 100% чист PTFE тема печат лента.Природно подмачкано лента која се чисти да го користите и да не ги зацврстуваат.За употреба во сите навој конекции и фитинзи Печати тесни за професионални резултати.Увезени.Погоден за комерцијални инсталации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата