.

.

BRIGHTT-QA262878 Нерѓосувачки Челик Фендер Трим 4Pc се Вклопува 2017-2020 Ford Супер Должност

BRIGHTT-QA262878 Нерѓосувачки Челик Фендер Трим 4Pc се Вклопува 2017-2020 Ford Супер Должност

DEN 2167.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НЕ го КУПИТЕ, АКО НЕ ПОСЕДУВАТЕ 2017-2020 Ford F-250 & F-350 Супер Должност 2-врата, 4 врати, Пикап Камион, не одговара dually.Оваа BRIGHTT дел е компатибилен со Ford F-250 & F-350 Супер Должност 2017-2020, 2-врата, 4 врати, Пикап Камион, не одговара dually.Она што се вклучени во кутија?Вашиот пакет ќе вклучуваат BRIGHTT 4 парче Моделирани од не 'Рѓосувачки Челик Тркала И Крилата Трим Калапи, 2.1" Ширина, Клипот или завртка во инсталацијата, Заклучување на Табот и навртки, хардвер вклучени. - BRIGHTT WZ57320. Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик - Увезени.Клипови ИЛИ Завртки предвидени за Лесна инсталација!Намалување на совршенство и Полиран да Огледало Сјај.ТРКАЛА И КРИЛАТА украси се направени од издржлив од не ' рѓосувачки челик кој е моделирана да одговара на обликот на фендер прецизно.Тоа обично има ослободени профил и е поширок во средината и tapers на краевите.Црна гумена заптивка се наоѓа на надворешниот раб за да се спречи гребнатини.На крилата трим е инсталиран лесно со заклучување јазичиња или завртки, и се предвидени.Тркала И крилата трим производи се извори од нашето производство партнер и загарантирана да биде со највисок квалитет резервни производ, секој моделирани специјално за да одговара на возило што се наменет за.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата