.

.

Карбонски Влакна Diffuser, одговара на BMW Серија 5 F10 M-Sport 528i 530i 535i 550i 2011-2017 Задниот Браник Усна СП Diffuser Спојлер

Карбонски Влакна Diffuser, одговара на BMW Серија 5 F10 M-Sport 528i 530i 535i 550i 2011-2017 Задниот Браник

DEN 13068.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

⊘Дизајн концепт : Ова Задните Diffuser со сјајни изглед и стилски дизајн, таа ќе работи добро и подобрување на вкупните перформанси во ракување и издржливост. ⊘Материјал : Јаглерод влакна, направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи. ⊘Fitment : Ова Задните Diffuser одговара за BMW F10 M-Sport Браник 528i 530i 535i 550i 2012 2013 2014 2015 2016 година. ⊘Инсталација : Ова Задните Diffuser е инсталиран со прислушување завртки лесно, која е вклучена во пакетот. ⊘Најдобра услуга : Кога ќе го купите, ве молиме потврдете го вашиот модел.Ако ви треба друг автомобил додатоци, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail 24*7!.Важно : При купувањето, ве молиме проверете година на вашиот автомобил и модели на вашиот автомобил внимателно, Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако ви требаат повеќе возило додатоци, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во време 24*7!Спецификација : Име : Автомобил Задниот Браник усна Spoiler Condition : 100% сосема new Material : Јаглерод Fiber Color : Како shown Installation локација : под задните bumper Package детали : 1 КОМПЈУТЕР автомобил амортизер заден lip Suitable модели на автомобили : 2016 година за BMW 528i М Спортски Седан 4-Door2016 за BMW 535i М Спортски Седан 4-Door2016 за BMW 550i М Спортски Седан 4-Door2015 за BMW 528i М Спортски Седан 4-Door2015 за BMW 535i М Спортски Седан 4-Door2015 за BMW 550i М Спортски Седан 4-Door2014 за BMW 528i М Спортски Седан 4-Door2014 за BMW 535i М Спортски Седан 4-Door2014 за BMW 550i М Спортски Седан 4-Door2013 за BMW 530i М Спортски Седан 4-Door2013 за BMW 530i М Спортски Седан 4-Door2013 за BMW 535i М Спортски Седан 4-Door2013 за BMW 550i М Спортски Седан 4-Door2012 за BMW 530i М Спортски Седан 4-Door2012 за BMW 530i М Спортски Седан Со 4 Врати.

Кон својствата

Name:
Car Rear Bumper lip Spoiler
Condition:
100% brand new
Material:
Carbon Fiber
Color:
As shown
Installation location:
below the rear bumper
Package details:
1 PC car bumper rear lip :
Suitable car models:
2016 for BMW 528i M Sport Sedan 4-Door :
2016 for BMW 535i M Sport Sedan 4-Door :
2016 for BMW 550i M Sport Sedan 4-Door :
2015 for BMW 528i M Sport Sedan 4-Door :
2015 for BMW 535i M Sport Sedan 4-Door :
2015 for BMW 550i M Sport Sedan 4-Door :
2014 for BMW 528i M Sport Sedan 4-Door :
2014 for BMW 535i M Sport Sedan 4-Door :
2014 for BMW 550i M Sport Sedan 4-Door :
2013 for BMW 530i M Sport Sedan 4-Door :
2013 for BMW 530i M Sport Sedan 4-Door :
2013 for BMW 535i M Sport Sedan 4-Door :
2013 for BMW 550i M Sport Sedan 4-Door :
2012 for BMW 530i M Sport Sedan 4-Door :
2012 for BMW 530i M Sport Sedan 4-Door :
Најдобри предлози во категоријата