.

.

Holographic Буци Сјајот Sequins, 12 Бои Мешани Козметички Сјај за Лице Телото Око Коса Помине Уметност Усна Сјај Шминка, Фестивал Сјајот со Различни Шестоаголници Големина и

Holographic Буци Сјајот Sequins, 12 Бои Мешани Козметички Сјај за Лице Телото Око Коса Помине Уметност Усна

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Козметички Одделение Сјајот】Нежна и безбедно да се користи на вашето лице, тело и коса, со огромен спектар на специјализирани форми, бои, а завршува!Еко-Пријателски и holographic сјајот е направен од не токсични фолија филм со висок интензитет пигмент.Сјае со метал и светкава сјај.Домашно МИЛЕНИЧЕ полиестер сјајот во прав, безбеден за кожата, нема загадување, нема повредени. 【Прекрасен Бои】Ултра пенливи сјајот доаѓа во 12 неверојатни шишиња со различна големина на хексагонални и некои од боите се со мали ѕвезди.Боите се јоргованот виолетова, ласерски злато, аква сина, ласерски сребрена, зелена, портокалова, црвена, црна, какао браун, fuchsia, пурпур грозје и кралска сина.Микс или индивидуална употреба. 【Широко се Користи】Совршен за помине уметност, телото декорација, се соочуваат со сликарството, усна сјај сјајот шминка, изработката, гимнастик одлуки, key-синџири, бања бомби, Божиќ украси, одлично да се користи со епоксидна смола и многу повеќе. 【Се издвоите од Толпата】Се инспирирани да се создаде еп фестивал шминка, прекрасен изглед, гламурозна flashy-формално up-не, или едноставно додадете мала искра за да вашиот секојдневен изглед!Погоден за фестивал партија, ноќ и секојдневна употреба.Bling-bling на лице, очи, коса, тело и ноктите.Нашите буци holographic сјај ќе го направи ќе биде око-catcher во секоја прилика. 【Гаранција за квалитет】100% Задоволство Гаранција : Ние сме многу сигурни дека ќе бидете воодушевени со нашиот луди сјајот бои.Ние ќе се обезбеди целосна наплата ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем. √ 12 избрани светла и блескава бои, со чисти тегли. √ 100% безбедност и не-токсични премиум holographic буци сјај. √ Лесно може да се применува со користење сјајот лепак или алое гел и помага да се зголеми ефектот на вашиот дизајн. √ Лесно да се отстрани со малку вода или нежна шминка смена. √ Разноврсна сјајот има речиси никакво ограничување и може да се користи во старо резервации, гимнастик дизајнирање, ноктите уметност, make up, чевли и облека, дизајн, нокти, сјај тетоважа, генерален изработката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата