.

.

Дополнителна парична Казна Сјајот во Прав за Занает, 24 Бои Holographic Козметички Ласерски Сјај за Нокти Тело Око Коса Лице Усна Сјај, Светкава Сјајот во Прав за Гимнасти

Дополнителна парична Казна Сјајот во Прав за Занает, 24 Бои Holographic Козметички Ласерски Сјај за Нокти Тело

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

⭐Козметички Одделение Сјајот, нежна и безбедно да се користи на вашето лице, тело и коса, со огромен спектар на специјализирани форми, бои, а завршува!Еко-Пријателски и holographic сјајот е направен од не токсични фолија филм со висок интензитет пигмент.Сјае со метал и светкава сјај.Домашно МИЛЕНИЧЕ полиестер сјајот во прав, безбеден за кожата, нема загадување, нема повредени. ⭐Ултра пенливи сјајот доаѓа во 24 неверојатни шишиња во ласерски и светкава неонски бои.Боите се Зачин Црвена, Кралска Сина, Розова, Виолетова, Кафена, Зелена, Сребрена, Портокалова, Жолта, Светло Розева, Црвена, Бела, Fuschia, Морнарско Сина, Tangerine, Аква Сина, Темно Виолетова, Црна, Темно Црвена, Сирена, Лимон, Тиркизна, Светкава Бела, Чоколадо. ⭐Совршен за помине уметност, телото декорација, се соочуваат со сликарството, усна сјај сјајот шминка, изработката, гимнастик одлуки, key-синџири, бања бомби, Божиќ украси, одлично да се користи со епоксидна смола и многу повеќе. ⭐Погоден за фестивал партија, ноќ и секојдневна употреба.Bling-bling на лице, очи, коса, тело и ноктите.Нашите буци holographic сјај ќе го направи ќе биде око-catcher во секоја прилика. ⭐100% Задоволство Гаранција : Ние сме многу сигурни дека ќе бидете воодушевени со нашиот луди сјајот бои.Ние ќе се обезбеди целосна наплата ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем. 24 избрани светла и блескава бои, со чисти тегли. 100% безбедност и не-токсични премиум био-gradable сјај.Лесно може да се применува со користење сјајот лепак или алое гел и помага да се зголеми ефектот на вашиот дизајн, Лесно да се отстрани со малку вода или нежна шминка смена.Разноврсна сјајот има речиси никакво ограничување и може да се користи во старо резервации, гимнастик дизајнирање, ноктите уметност, make up, чевли и облека, дизајн, нокти, генерален изработката. 24 избрани светла и блескава бои со јасни jars100% безбедноста и не-токсични премиум био-gradable glitter Can биде лесно да се применува со користење сјајот лепак или алое гел и помага да се зголеми ефектот на вашиот дизајн, Лесно да се отстрани со малку вода или нежна шминка remover Versatile сјајот има речиси никакво ограничување и може да се користи во старо резервации, гимнастик дизајнирање, ноктите уметност, make up, чевли и облека, дизајн, нокти, генерален изработката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата