.

.

50g парична Казна Сјајот Сина Holographic Сјајот во Прав за Смола, Уметност, Занает, и Ноктите Материјали Сјајот, Козметички Фестивал во Прав Пигмент Сјај за Тело Ноктите с

50g парична Казна Сјајот Сина Holographic Сјајот во Прав за Смола, Уметност, Занает, и Ноктите Материјали Сјајот,

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

50g сина сјај : Популарните сини парична казна сјајот ви дава повеќе луксузен, прекрасно изгледа и се чувствува, додавајќи само точниот износ на текстура.Додадете некоја искра и сјај на сите ваши проекти со оваа сјајна сјај!.Висок Квалитет : Нашата сјајот е направен од козметички одделение сјајот, 100% безбедни, дури и за чувствителна кожа.Можете да ги користите за коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат остане подолго, лесно да се отстрани со вода.Еколошки, не-загадувачките.Повеќекратна употреба : Добро како помине уметност, лицето, очите, тело и коса, козметички сјајот во прав, погодни за фестивалот, танцување украси, додадете сјајна искра за вас, се создаде шарени и персоналните ефект; совршена да се меша во лигите s домашен glittery lip balm.Се користи за дома декор и украсување Божиќни украси и маски.Се користи за правење сјајна лигите s домашен glittery lip balm.Занает : .Се користи за дома декор и украсување Божиќни украси и masks Used за правење сјајна лигите & епоксидна занаети & епоксидна tumblers Mixed со боја или лепак, искра на вашиот уметност projects Be користи во спреј шише за уметност и crafts Be користи во соја candles To се направи Божиќ ornaments Making свеќа holders Used да се направи tumblers Works голема во мојата смола molds Add на лигите да се направи тоа, искра и сјај.Се користи за правење колажи, разгледници, постери, scrapbooking, честитки картички, празник украси, прилагодена облека.Спецификација : .Точка име : Holographic парична казна сјајот Количина : 50g/кеса Димензии : 0.2 мм.Пакет Содржина : . 50g/торба holographic сјајот во прав.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата