.

.

P10NK80ZFP P10NK80Z STP10NK80Z+ Топлина Мијалник Соединение

P10NK80ZFP P10NK80Z STP10NK80Z+ Топлина Мијалник Соединение

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Оригиналниот Mosfet P10 NK80 ZFP + 1 Грам на Топлина Мијалник Соединение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата