.

.

Лех Тегови Рака Тегови Сет на 2 - Рака Гира Тежина со Метална Рачка, Хексадецимален Гира за Сила за Обука, Отпор Обука, Изградба на Мускулите и целото Тело Тренингот

Лех Тегови Рака Тегови Сет на 2 - Рака Гира Тежина со Метална Рачка, Хексадецимален Гира за Сила за Обука,

DEN 1679.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Само да ви обезбеди со првокласен квалитет-силна леано железо core, сигурен сила; ќе не виткајте или пауза по повторна употреба.Гума слој е многу издржлив, лесен за чистење и ја намалува бучавата за време на вежбање.Хексагонална рака тежина-На единствен хексагонална облик го спречува тркалање и редење, и лесно може да се чуваат на подот или гира и тежина полици, што ќе ви овозможи да се одржуваат чисти и уредно салата кат.Гумена облога-дебела и издржливи гума крајот слој се зголемува издржливост, ја штити подот, ја подобрува изгледот, не е лесно да се чисти и ја намалува бучавата.Повеќе избори-Хексагонални тегови се продаваат во парови, мерење 15 килограми и 20 фунти во 5 фунти постепено, па можете да ја менуваат интензитетот на вашиот тренингот од секоја фитнес рутински да функционална обука.Вашиот омилен фитнес пријател-погодна за секој кој сака да се изгради сила, горат масти и форма.Нашата цел е да им служи на клиенти.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се консултираат и да купите со доверба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата