.

.

banapoy со 40cm Поврзување Прачка Прилагодливи Фитнес Гира, 20 кг Кревање Dumbells, Црна за Вежбање, Жени, Мажи

banapoy со 40cm Поврзување Прачка Прилагодливи Фитнес Гира, 20 кг Кревање Dumbells, Црна за Вежбање, Жени,

DEN 2368.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува 40cm поврзување прачка, дозволувајќи им на повеќе изолирани, комплексни и корисни exercisemovements.На тегови во собата вклучуваат збир на 20 кг винил тежина плочи и безбедноста додатоци.На противтежа плоча се состои од обвивка полни со цврсти цемент за да се обезбеди бучава‑слободни и штета‑слободно движење.Усвојува еколошки материјали, можете да го користите за безбедно, без да се грижиш.Со прилагодливи функција, обезбедување на подобри практичност и лесен за складирање.Функција : 1. На тегови во собата вклучуваат збир на 20 кг винил тежина плочи и безбедноста додатоци.2. На противтежа плоча се состои од обвивка полни со цврсти цемент за да се обезбеди бучава‑слободни и штета‑слободно движење.3. Вклучува 40cm поврзување прачка, дозволувајќи им на повеќе изолирани, комплексни и корисни exercisemovements.4. Со прилагодливи функција, обезбедување на подобри практичност и лесен за складирање.5. Усвојува еколошки материјали, можете да го користите за безбедно, без да се грижиш.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Гира Set Color : Black Material : Челик+Гума+Cement Total Тежина : Околу. 20 кг/44.1 Ibs Size на Еден Гира : Прибл. 42x20x20cm/16.5x7.9x7.9in Size на Двојно Гира Врска Комбинација : Прибл. 116x20x20cm/45.7x7.9x7.9in Package Листата : 4 x 1.25 KG Dumbbell4 x 2 KG Dumbbell4 x 1.5 КГ Dumbbell4 x Nut2 x Гира Bar1 x Conneting род.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата