.

.

(Количина: 1000 Парчиња) Beauticom 5G/5ML Круг Јасно Тегли со СИНИ Капаци за Струже, Масла, Тонери, Salves, Креми, Лосиони, Шминка Примероци, Усна Balms - BPA Free

(Количина: 1000 Парчиња) Beauticom 5G/5ML Круг Јасно Тегли со СИНИ Капаци за Струже, Масла, Тонери, Salves,

DEN 2399.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја : СИНА.Количина : 1000 Парчиња (1000 Парчиња Јасно Дното Тегли и 1000 Парчиња Врвот Сина Капаци Заедно).Димензии : Надворешно - 1.2 инчен x 0.6 инчен / Внатрешно - h (0.46 во) w (0.97 во).Висок Квалитет Акрилик Отпорни на Кршење и Warping, BPA Free.Користите за да ги зачувувате широк спектар на објекти од храна за да се козметика за уметност резерви и хардвер.Можностите се бескрајни!.Висок Квалитет 5 G/5 ML СИНА Капак Садот Тегли Обновливи Акрилик Тегли за Чување на Креми, Лосиони, Make Up, Козметика, Lip Balm, Усна Сјај, Струже, Salves, Ноктите Додатоци, Шарм, Монистра, Мали Накит и Повеќе Може да Се Користи За Мешање или Земање на мостри Убавина или Здравјето на Производи Одлична за Професионални или Лични Употреба Лесен и Компактен за Лесно Патување Употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата