.

.

Fanimation MAD7997BLW Ѕвездени Сопствени Моторни - BLW со LED Светло за Полнење

Fanimation MAD7997BLW Ѕвездени Сопствени Моторни - BLW со LED Светло за Полнење

DEN 15263.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Свеж Воздух, Безбеден Излез, Тајмер и Дом Далеку карактеристики. 18 W LED и капа Вклучени.Повеќе ножот завршува и извишува достапни, се продава одделно.fan Sync компатибилен TR205 далечински вклучени.Влажни оценет.Неверојатна во функција, на Fanimation Ѕвездени владее со брза алуминиум ножеви.Изложен 56, 64, 72 или 84 инчен сечилото век, Ѕвездени се одликува со интегрирано LED светло за полнење и е безбедно за употреба во влажни локации.Изберете комбинација која одговара на вашата оркестарот помеѓу црна и сребрена завршува.Контрола на вашиот Ѕвездени Тавански Вентилатор со вклучен bluetooth технологија со симнување на Fanimation fan Sync стан.Ножеви се продава одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата