.

.

Амазон Бренд – Занитвам Модерна Цилиндрични База Далечински Управувач Флеш Планината Тавански Вентилатор со LED Светло, 52W x 14H, Брусен Никел

Амазон Бренд – Занитвам Модерна Цилиндрични База Далечински Управувач Флеш Планината Тавански Вентилатор со

DEN 4267.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се донесе едноставна, футуристички изглед во вашиот простор за живеење со овој бранеа-никел тавански вентилатор кој дава светлина и ладење бриз.Тенка цевка која ги поврзува солидна бранеа-никел база, со голема, храбар цилиндрични домување, и 4 фан ножеви обезбеди доволно за ладење. 52"W x 52"D x 14"H. LED; бранеа никел.Далечински управувач.Интегрирани LED вклучен.Едноставна монтажа во 15-30 минути.За внатрешна употреба.Еден Бренд - се Донесе едноставна, футуристички изглед во вашиот простор за живеење со овој бранеа-никел тавански вентилатор кој дава светлина и ладење бриз.Тенка цевка која ги поврзува солидна бранеа-никел база, со голема, храбар цилиндрични домување, и 4 фан ножеви обезбеди доволно за ладење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата