.

.

Frederimo 36 Стигнале Кристал Тавански Вентилатор со Далечински Управувач Модерна Невидливи Тавански Вентилатор Лустерот, 3 Брзини, 4 Стигнале ABS Ножеви со LED Светло за С?

Frederimo 36 Стигнале Кристал Тавански Вентилатор со Далечински Управувач Модерна Невидливи Тавански Вентилатор

DEN 1296.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ВЕНТИЛАТОР, СВЕТЛО - Топ K9 Кристал, Акрилик Транспарентен Стигнале Ножеви, Висок Квалитет на Метал Lampbody.Различни декорација стилови може да биде совршен натпревар.Тивок Мотор, Енергија-заштеда.Променлива Брзина и Бојата се Менува.Stepless Dimmable Светлината, Времето Далечински Управувач.УНИКАТЕН Дизајн - совршена комбинација со Стигнале Таванот Фанови со Кристално Лустерот.Кристал Невидливи Fandelier Тавански Вентилатор Има Две-слој Кристал Сенка Четири-парче Shrinkable Фан Остава Прилагодливи.Ножеви ќе се протега надвор и го стави во внатрешноста автоматски кога ќе го вклучите и исклучите.Стигнале тавански вентилатор направи куќа изгледа поубаво.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Стигнале акрилик тавански вентилатор ножеви, мечеви ќе се протега надвор и го стави во внатрешноста автоматски кога ќе го вклучите и исклучите.На абажур е целосно украсена со кристали, апсолутна зачудувачки кога светлата вклучите, се направи вашата соба полна со луксузна и модерна смисла!.УЛТРА-ТИВКА ФАН МОТОР - Фан Мотор Направен Од Бакар Испорачува Правец на Движење во Одлични Перформанси,Тивок мотор, никаква бучава, погодна за вградување во секој простор во домот.Идеален декоративни осветлување за дневна соба, спална соба, трпезарија, коридор, канцеларија, кујна, трпезарија.ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние обезбеди висок квалитет на таванот фанови и, исто така, обезбеди грижете се-бесплатна услуга по продажбата.ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата