.

.

Кинески Јазол Tassel Среќа Шарм Традиционална Култура рачно изработени Украси за Богатство Среќа Home Office Автомобил Нова Година Виси Украси Оркестарот

Кинески Јазол Tassel Среќа Шарм Традиционална Култура рачно изработени Украси за Богатство Среќа Home Office

DEN 643.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет : 6 компјутери.(белешки : 2 парчиња тигар виси приврзоци може да висат на вратот).Се надеваме дека оваа среќа приврзоци може да се вози далеку misfortunes и несреќа и да се направи нашите животи подобро и подобро.Можете да висат на нив на вашиот ранец,рачна ташна,дома,во канцеларија или во автомобил за да те благослови.Висат на врата или во автомобил, може да се вардат од лошите работи, да ги задржи на вас и вашето семејство, сигурна и здравје.Идеален Нова Година Подароци за вашето семејство,пријатели,бизнис партнер,колега,сосед,соученичка и др.Повеќе ретро користи за да ги красат соба, дарот на подароци помеѓу пријатели и роднини и лични додатоци.Поради својата симетрични изглед, тоа може да претставува долга историја на Кина, во согласност со царинските и естетски концепт на Кинески традиционален украс, и затоа е именуван Кинески јазол.Кинески јазол претставува задоволство и мир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата