.

.

Фолија Шик Црно Злато Геометриски Мезе Плочи, 8ct

Фолија Шик Црно Злато Геометриски Мезе Плочи, 8ct

DEN 104.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет од 8 мезе плочи.Секоја плоча мерки 5".Овие дополнителни силна хартија плочи се корисна за мала ужина, мезе, и десерти.Слават во стил со повеќе snazzy црна и златна партија резерви.Примерок неколку лесни каснувања со нашите шармантни Фолија Шик Црно Злато Геометриски Мезе Плочи.Кој сјајна фолија акценти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата