.

.

Уникатен садови Фолија Зелен Плоштад Хартија Мезе Партија Плочи, 5, 8 Кт, 5

Уникатен садови Фолија Зелен Плоштад Хартија Мезе Партија Плочи, 5, 8 Кт, 5

DEN 104.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЖИВА ПЛОШТАДОТ ПЛОЧИ - Донесе блескава боја и стил на вашата маса со овие Плоштадот Хартија Плочи.Организираме овие плоштадот ознаки околу вашиот ручек или вечера табела за да се донесе излив на бојата на вашата маса амбиент.Или, чувајте ги во близина на бифе за гостите да се вчита во чекор со сите свои омилени јадења и страни.ШИРОК СПЕКТАР НА БОИ - Изберете од кафеава, црна, темно виолетова, теал, портокал, злато и сребро.Тие се продаваат во пакет од 8, ви даваат можност да се забавува неколку гости со леснотија.За ЕДНОКРАТНА употреба - расположливиот плочи се, исто така, издржливи доволно да се справи со вашиот забава оброци, додека одржување на едноставен исчисти опција која ќе треба по напорен се заедно.Овој модул е дизајниран специјално за да се направи работата бриз за вас и да е само нешто што треба да го завршите вашата партија препарати.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ - Овие плочи се направени од високо квалитетни материјали кои се цврсти и нема да се soppy лесно.ЕДИНСТВЕНА ПАРТИЈА КОЛЕКЦИЈА - Уникатен нуди различни партија essentials и украси што понатаму ќе се подобри целокупниот изглед и искуство на вашиот настан, партија, или прослава.Проверете повеќе производи кои ние им ги нудиме да ги видете повеќе на нашата колекција. "Овие плочи се очи-пријатни и елегантен изглед.Можете да се меша и натпревар со другите наши солидна боја партија украси за да се создаде стилски партија атмосфера.Уникатен нуди различни партија essentials и украси што понатаму ќе се подобри целокупниот изглед и искуство на вашиот настан, партија, или прослава.Проверете повеќе производи кои ние им ги нудиме да ги видете повеќе на нашата колекција.".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата