.

.

LED Dimmable Возачот - 100 Вати Max. - 120V Влез - Излез 12V - Големината M100L12DC-AR (2 Парчиња)

LED Dimmable Возачот - 100 Вати Max. - 120V Влез - Излез 12V - Големината M100L12DC-AR (2 Парчиња)

DEN 4344.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд : Големина. - Дел Бр. : M100 L12 DC-AR.Dimmable : Yes. - Текст На Струјата : 1.33 Засилувачи. - Влезен Напон : 120. Величини M100 L12 DC-AR е повеќето компактни LED драјвер на пазарот со магнетни трансформатор јадро.Тој е опремен со автоматско ресетирање на прекинувач на излез која го штити возачот.Возачот е спакувани во обложени метална кутија која вклучува 2 удар-испис една на секоја страна за да се овозможи лесна инсталација дека е во согласност со електрична кодот барања.Карактеристики : .Авто-ресетирајте коло прекинато.Dimmable со магнетни ниско-напонски нежните.ETL наведени.АДС наведени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата