.

.

Pritom 7 инчен Деца Таблет | Quad Core Андроид 10.0, 16GB ROM | WiFi,Bluetooth,Двојно Камера | Образовни,Игри,Родителска Контрола,Деца Софтвер Пре-Инсталиран со Деца-Таблета Случај (Розев

Pritom 7 инчен Деца Таблет | Quad Core Андроид 10.0, 16GB ROM | WiFi,Bluetooth,Двојно Камера | Образовни,Игри,Родителска

DEN 967.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★[СЛОБОДНИ ДЕЦА АПЛИКАЦИИ за управување со Содржини (Апликации препорака и класификација, мултимедијални, итн.); Однесувањето ограничувања (дете брави, трошење граници, игра роковите, предност анализа на податоци); Тема и user settings, ет.Тоа е лесно да се работи и доволно за деца да се види филмови, играте игри, да слушате музика. ★[ОДЛИЧНА ЗА ДЕЦА] -Децата може да имаат сопствени приватни игралишта и детето-friendly Интерфејс го прави лесен за употреба.Децата можат да имаат пристап до образовни и забавни апликации и веб-сајтови, без било непотребно ризик.Сè во PRITOM ТАБЛЕТА е погоден за вашето дете е на возраст и ниво на вештина.Така тие секогаш се игра и да научат на највисоко ниво.Ефективна игри и апликации се дизајнирани за да се обезбеди иновативни дигитални образовни содржини за деца на возраст 2-12, учење животни, учење облека, учење овошје, typin. ★[ДОБРО ДИЗАЈНИРАНИ ДЕТЕ-ДОКАЗ СЛУЧАЈ] - Pritom k7 Дете-Доказ Случај е направен од лесен, трајни, дете-пријателски, влијание-отпорни меки силиконски материјал кој заштитува таблета од гребнатини, нечистотија и испакнатините, капки, прашина итн.Мек материјал обезбедува мека и мазна на допир искуство.Случајот му стојат функција, така што децата не треба да се одржи на таблет цело време додека учење, гледање и играње игри.дозволете им на децата да fondle воодушевување.За подобро искуство, ве МОЛИМЕ да стапите во контакт со нас преку "Поддршка на е-пошта" ако имате било какви проблеми, и ќе ви даде Одговор во рок од 24 ЧАСА.Ние сме постојано оптимизирање и ажурирање на нашите производи.Најдобрите подароци за децата во роденден, Божиќ и следната Сезона, да се задржи деца вклучени во забавни и родителите ум во мир.На PRITOM деца таблета изгради-во quad core процесор и најновите Андроид 10.0 оперативен систем, HD 7-инчен екран(Голема Големина), shockproof случај.(АНДРОИД 10 е помоќен и енергија-заштеда од 9 и пониски.).Таа обезбедува совршен микс на моќ, преносливост и перформанси - беспрекорно водење на игри и апликации, како и побрзо носивост на веб страници.Бесплатни илјадници апликации.Она што вие треба да направите е само да влезете во Google Play Store и симнете бесплатно на Android апликации.Овие Деца Таблети може да работи како нормален таблета, но повеќе погоден за деца на возраст од 2 и нагоре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата