.

.

Цветни на Беж - Фланелен боксери Назад Винил Tablecloths - Избрани Големини -Квадрат, Триаголник и на Круг (52x52 Квадратна)

Цветни на Беж - Фланелен боксери Назад Винил Tablecloths - Избрани Големини -Квадрат, Триаголник и на Круг

DEN 381.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Винил.Увезени. 100% Винил. 100% Полиестер Фланелен Боксери Поддршка.Лесно Care - Ги Чистат со Влажна Крпа.Совршен за Внатрешна Употреба, Надворешна Употреба и покрај базенот.Увезени.Овие се убави Фланелен боксери Назад Винил Tablecloths од Elrene во прекрасни цветни модел со избрани цвеќе на светло беж позадина.Тие се лесно да се грижи за едноставно да се избрише со влажна сунѓер. 52 x 52 Квадратни Седишта 4, 52 x 70 Триаголник Места 4-6, 52 x 90 Места 6-8 и 60 Круг Седишта 4.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата