.

.

табела тркач Американски И Европски Стил Мрачно Селски Табела Тркачи Памук Dinning Соба За Домашна Декорација 5 Бои Табела Тркачи За Дома Памук, Маса Тркач ( Боја : Порт?

табела тркач Американски И Европски Стил Мрачно Селски Табела Тркачи Памук Dinning Соба За Домашна Декорација

DEN 439.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Удобно ткаенини, боја на свежи и елегантен, разновиден.Совршен за декорирање на вашиот маси за посебен повод или настан.Мултифункционален употреба : Не само што може да се користи за семејството трпезариска маса, но, исто така, како табела тркач декорација кревет, ТВ кабинет, кафе на маса, кафе на маса, облекување маса, тераса, градина, студија соба, складирање табела и други украси.ТАБЕЛА ТРКАЧ ЌЕ ЉУБОВ - исто Така одлична за влез начин маси, кафе маси, јадење маси, или на други површини на вашиот дом.Давање на еден минималистички се чувствуваат и создавање на опуштена се чувствуваат во соба, да им даде на вашата маса со нов изглед.Совршен за вашата стара шик, селски, штала, woodland, на плажа, во земјата свадба, boho партија, булчински туш, празник, роденден подарок, посебен настан или секојдневна употреба.Таписерии изработка е доволно да се направи вашиот ресторан изгледа magnificent Perfect за вашето јадење во собата, вклучувајќи нож, вилушка, лажица и плоча.Поврзување со нашите табела тркач,ги красат вашата трпезариска маса attractively со нашите placemats и runners Technics : Woven Pattern Тип : striped Material : Cotton Pattern : Printed Use : home Note : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см грешка, ви благодарам.2. Од скенирање и снимање на други причини,како што се настанување на физички и сликата е малку поинаква,ве молиме во вид боја преовладуваат.ве молиме да се разбере, ви благодариме.Ако имате било какви прашања или било , може да се јавите време, нашите ќе одговор во 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата