.

.

Чипка 54 Табела Тркач Салон Шамија Неутрална Земја На Ѕвонење Европската Чипка

Чипка 54 Табела Тркач Салон Шамија Неутрална Земја На Ѕвонење Европската Чипка

DEN 598.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршено Неутрална Салон шамија.Елегантен и софистициран.Овој дизајн, тоа е претстава која сама по себе за да сите оркестарот мотиви .Достапни се во сите големини и форми. *Да се Најде Автентичен Појавување Galleria ди Giovanni Предмети да Одиме во нашиот Storefront Galleria ди Giovanni.Се забавуваат координирање со многу појавување на парчиња!.Проверете нашата storefront да најдете многу различни големини и форми. - 100% полиестер - Околу 54" x 15".Питу ги исполнува Домот!Совршено Неутрална doily.Овој дизајн, тоа е претстава која сама по себе за да сите оркестарот мотиви .*Да се Најде Автентичен Појавување Galleria ди Giovanni Предмети да Одиме во нашиот Storefront Galleria ди Giovanni.Некои велат дека дизајнот потсетува на нив ангелските крилја, други велат дека тоа изгледа како пердуви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата