.

.

XIULAIQ Метал Челик Црна Софа Кревет Постелнина Мебел Прилагодливи 3-Позиција Агол Механизам Зглоб Хардвер

XIULAIQ Метал Челик Црна Софа Кревет Постелнина Мебел Прилагодливи 3-Позиција Агол Механизам Зглоб Хардвер

DEN 3252.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функции : за троседот назад и да седи назад на врската, прилагодлива висина на троседот назад.Погоден за поврзување на столовите и седиште, backrest и седиште, перница и backrest, столовите и backrest.кревет рамка и кревет.Преку менувачот работењето, промените на парапет, од страна на, перница, седиште и кревет помеѓу прилагодување на агол.Лесен за Инсталација и употреба на опрема отворање и затворање на позиција картичка дизајн, мулти-агол, мулти-опсег.Метални Челични Црна Софа Кревет Постелнина Мебел Прилагодливи 3-Позиција Агол Механизам Зглоб Хардвер.DIY Материјали : Woodworking Name : Мали двојна намена hinge Material : metal Color : Black Material дебелина : 2.3 mm Surface : electroplating zinc Size : 230*70 mm Functions : за троседот назад и да седи назад на врската, прилагодлива висина на троседот назад.Погоден за поврзување на столовите и седиште, backrest и седиште, перница и backrest, столовите и backrest.кревет рамка и кревет.Преку менувачот работењето, промените на парапет, од страна на, перница, седиште и кревет помеѓу прилагодување на агол.Лесен за Инсталација и употреба на опрема отворање и затворање на позиција картичка дизајн, мулти-агол, мулти-опсег.Метални Челични Црна Софа Кревет Постелнина Мебел Прилагодливи 3-Позиција Агол Механизам Зглоб Хардвер.Пакет Содржина : 1 * Пар зглоб (Завртки не се вклучени)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ефикасен систем за ладење, брзо расте, молчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата