.

.

X-DREE М8 х 8мм Четири Фронт Tee Ореви Заробеништво Слепи Внесува 100pcs за Дрво, Мебел (610b60a1-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)

X-DREE М8 х 8мм Четири Фронт Tee Ореви Заробеништво Слепи Внесува 100pcs за Дрво, Мебел (610b60a1-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)

DEN 612.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тема Големина : М8 / 0.3"; Име На Производ : Фронт Tee Орев.Материјал : Јаглероден Челик; Тежина : 275g.Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Фронт Tee Орев.Висина : 8mm / 0.3" (f3788dba-a221-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e.Главната Боја : Сребро Тон (Боја на директорот : Tono plateado.a03120200827c6eb X-DREE М8 х 8мм Четири Фронт Tee Ореви Заробеништво Слепи Внесува 100pcs за Дрво, Мебел (610b60a1-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)Овие плодови се користат за да се обезбеди навој приклучок во wood Simply допрете ореви во соодветно големина дупка и prongs ќе ги одржи во position T-Ореви обезбеди силна, сигурни и лесно да се вклопи ниска цена сидро за дрво и chipboard T орев е вметната во соодветна големина дупка и прислушувани во со hammer The 4 prongs ќе престане Т нут од вртење кога одредување се tightened Description во Spanish M8 x 8 mm де cuatro puntas en форма де tuercas ciegas cautivas inserta 100 piezas став muebles де madera Tamaño де ла rosca : М8 / 0.3' '; Nombre del producto : Tuerca en Т де punta Material : acero ал carbono; peso : 275 g Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x Tuerca en Т став puntas Color директорот : Tono plateado Altura : 8mm / 0.3' '.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата