.

.

50pcs M4x19.5x8 за 40 Серија Слот Т-орев Лизгачки Т Орев Чекан Пад на Нут се Зацврсти Конектор 4040 Алуминиум Extrusions

50pcs M4x19.5x8 за 40 Серија Слот Т-орев Лизгачки Т Орев Чекан Пад на Нут се Зацврсти Конектор 4040 Алуминиум

DEN 972.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

завртка. 4040. Алуминиумски профил.Sliver.Спецификација : Материјал : Јаглероден челик Површина Третирана : оближена со Цинк Тип : Т Лизгачки орев Серија : 40 Серија Количина : 50pcs Погоден за : за 4040 Алуминиумски Профил Состојба : сосема нов Пакет вклучува : 50 x Ореви.

Кон својствата

Material:
Carbon steel Surface Treated
Најдобри предлози во категоријата