.

.

kaaka 50Pcs/Set Возен Вртливата со Бесење Кадар за Професионален Риболов Справи со Подобрување на Ефикасноста Додатоци 4#

kaaka 50Pcs/Set Возен Вртливата со Бесење Кадар за Професионален Риболов Справи со Подобрување на Ефикасноста

DEN 71.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Корисен додаток : Светлина и мали,наследете флексибилност без компромитирање на сила.Добри перформанси : Вртливата да се изедначи,тоа може да ротирате флексибилно на случајот, од страна на силната сила.Добро заштитен додаток за риболов : Риболов справи додаток,најдобар избор на риболов прачка додаток за риболов ентузијасти.Лесен за инсталација : Со врвот на блокирам кадар,тоа може да биде поврзан удобно и брзо,скок,море прачки,рок риболов група,рок риболов линија итн.Употреба : На професионален од суштинско значење додаток на поврзување на sinker,кука или други додатоци за вашиот риболов се справат, така што тоа може да го подобри вашиот риболов справи перформанси,повеќе професионални и подобри перформанси.Спецификација : Вртливата да се изедначи, супер tention.На случај од страна на силната сила, тоа може да ротирате флексибилно.Тоа важи и за многу различни видови на риболов, тоа е добар помошник.Тоа е особено важно да се користат за намамат риболов, применливи за мека мамка, тешко мамка, ја води главата кука, spinners, и др.Конектор може да се поврзе удобно и брзо, скок, море прачки, рок риболов група, рок риболов линија, намамат риболов ектс, како што се експлозивни кука, string куки, мами и sinker, и така натаму.На летање риболов, пол линија, поврзување на чудовиште, речиси сите риболов ќе го користите.Тип : Риболов Справи Fishhooks Конектор Материјал : Бакар за Зглобот, од не ' Рѓосувачки Челик за Предвремени Функција : Риболов Додаток, Трајни, Преносни Достапни Големини #4, #6, #8 и #10 Големина Должина Сила #4 3.3 cm 18kg #6 2.8 cm 14kg #8 2,2 см 10kg #10 1.6 см 5kg Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 50 x Риболов Справи Fishhooks Конектори.

Кон својствата

Swivel to smooth, super tention. :
On the case by the strong force, it can rotate flexibly. :
It is applicable to many different kinds of fishing, it is your good helper. :
It is particularly important to use for lure fishing, applicable to soft bait, hard bait, lead head hook, spinners, ect. :
Connector can be connected conveniently and fast, pole, sea rods, rock fishing group, rock fishing line, :
lure fishing ects, such as explosive hook, string hooks, lures and sinker, and so on. :
The flying fishing, pole line, connecting the monster, almost all the fishing will use it. :
Type:
Fishing Tackle Fishhooks Connector
Material:
Copper for Swivel, Stainless Steel for Snap
Feature:
Fishing Accessory, Durable, Portable
Available Sizes are #4, #6, #8 and #10 :
Size     Length    Strength :
#4      3.3cm        18kg :
#6      2.8cm        14kg :
#8      2.2cm         10kg :
#10    1.6cm         5kg :
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Package Includes:
50 x Fishing Tackle Fishhooks Connectors :
Најдобри предлози во категоријата