.

.

kaaka 100Pcs/Set Челик Легура Sinker Жица Око Професионална Риболов Справи со Подобрување на Ефикасноста Поврзани Додатоци

kaaka 100Pcs/Set Челик Легура Sinker Жица Око Професионална Риболов Справи со Подобрување на Ефикасноста Поврзани

DEN 71.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Добри перформанси : Совршен за бас риболов,генерален слатководни и saltwater.Корисен додаток : Светлина и мали,наследете флексибилност без компромитирање на сила.Висок-квалитет : Направен од висок квалитет на челик легура материјал,повеќе убави и долг животен пат.Добро заштитен додаток за риболов : Риболов справи додаток,најдобар избор на риболов прачка додаток за риболов ентузијасти.Употреба : На професионален од суштинско значење додаток на поврзување на sinker или други додатоци за вашиот риболов се справат, така што тоа може да го подобри вашиот риболов справи перформанси,повеќе професионални и подобри перформанси.Спецификација : Совршен риболов за полнење за риболов ентузијасти.светлината и мали, наследете флексибилност без компромитирање на сила.високи перформанси во бас риболов, генерален слатководни и saltwater.Тип : Sinker Жица Око Материјали : Челик Легура Тип : Мал/Среден/Large(Изборен) Функција : Златна, Риболов Додаток, Преносни S Големина : 12mm/0.4" (Прибл.) М Големина : 17.5 mm/0.6" (Прибл.) L Големина : 21.5 mm/0.8" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 100 x Sinker Жица Око.

Кон својствата

Perfect fishing kit for fishing enthusiasts. :
light and small, inherit flexibility without compromising strength. high performance in bass fishing, general freshwater and saltwater. :
  :
Type:
Sinker Wire Eye
Material:
Steel Alloy
Type:
Small/Medium/Large(Optional)
Feature:
Golden, Fishing Accessory, Portable
S Size:
12mm/0.4 (Approx.)
M Size:
17.5mm/0.6 (Approx.)
L Size:
21.5mm/0.8 (Approx.)
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Package Includes:
100 x Sinker Wire Eye :
Најдобри предлози во категоријата