.

.

YOYI YOYI Памук Бебе Ќебе Вафли Поврзана Деца Ќебиња Мека Топло Дише Расадник Swaddling Ќебиња за Девојки и Момчиња Примање Ќебе за Креветчето, Шетач, car31 x40(Правливи Роуз)

YOYI YOYI Памук Бебе Ќебе Вафли Поврзана Деца Ќебиња Мека Топло Дише Расадник Swaddling Ќебиња за Девојки и

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Здрави и висококвалитетни памучни】Нашите ултра мека памучна бебе ќебе е составен од 98% здрава памук и 2% полиестер,тоа е помек и понежен на вашето бебе на кожата кога ќе се спореди со нормален памук.И ова бебе ќебе, сепак можат да бидат трајни по повторна употреба и чистење, без топки, lint, и деформација. 【Дише& Мека】Ова бебе поврзана ќебиња за момчиња и девојки се направени од најдобрите материјали создавање на мека површина.И вафли поврзана ќебе овозможува ќебе за да ги одржи добрите breathability.и во исто време да се прилагоди на температурата на бебето.Кога се користи како креветчето ќебе или шетач ќебе, нема потреба да се грижите за покривање на бебето е лице и влијаат на дишење. 【Добар Избор за Родителите, Добар Подарок за Бебиња】Тоа е симпатична и пријатна во боја и сигурен во квалитетот.Како примање ќебе или расадник swaddling ќебиња,Тие се совршен подарок за секоја expectant родител!Таа секогаш ќе се сеќавам на мека и убава бебе ќебиња за неа малку еден.Ова ќебе ќе остане со вашето бебе во своите деца години и тоа ќе биде совршен при патување со вашето бебе премногу. 【Совршена Големина за Повеќе Апликација 】 Мерење 31x40 Инчи, Тој е направен за целосна покриеност над вашето бебе.Користат како дел од креветчето ќебе, постелнина ќебе или деца ќебе дека е совршен за расадник јоргани или чекалницата дреме, стомакот време игра мат, шетач маска, кревет маска, или burp крпа.Не само од дома, но исто така можете да го користите за да му дадете на вашето бебе најтопол грижа кога ќе излезе. 【Нега и Услуга】Студено нежни машина за миење со слични бои.Нежен/волна детергент за миење.Не присилува, кајгана, или на кафе.сува станот во сенка, или собори сува на ниско ниво.Машината за сушење е можно ќе предизвика намалување.Ние секогаш сме одговорни за YOYI YOYI памук вафли поврзана бебе ќебе.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги адреса за вашата грижа.Ние секогаш сме одговорни за YOYI YOYI памук бебе ќебе.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги адреса за вашата грижа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата