.

.

Iams Голема Раса Возрасни Сува Куче Храна Јагне & Ориз Рецепт, 40 lb. Торба

Iams Голема Раса Возрасни Сува Куче Храна Јагне & Ориз Рецепт, 40 lb. Торба

DEN 436.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Содржи (1) 40 lb.торба на IAMS Голема Раса Возрасни Сува Куче Храна Јагне & Ориз Рецепт.Вистински јагнето е #1 состојка во оваа сува храна за голема раса на возрасните кучиња.Обезбедува прилагодена комбинација од природни влакна и prebiotics кој промовира здрава варењето на храната.Поддржува здрава кожа и палто со омега-6 масни киселини.Поддржува силни мускули во вашето големо куче со квалитет,-извори на протеини.Вашето куче е единствен.. па зошто да ги хранат исто генерички храна?Направена посебно за големи кучиња, ова IAMS Сува Храна Јагне & Ориз Рецепт е полн на meaty вкус canines љубов.Вистински јагнето е #1 состојка, па тоа е полна со квалитетни извори на протеини кои ќе им помогне на поддршка на мускулите на вашиот голема раса куче.Оваа сува храна исто така, ги поддржува вашето домашно милениче е здрава дигестија со прилагодена комбинација од природни влакна и prebiotics.Плус, оваа храна за возрасни кучиња поддржува здрава кожа со омега-6 масни киселини.Кога ќе се хранат вашето куче IAMS сува куче храна, можете да се чувствуваат добро знаејќи дека тие се добивање на максимумот на секој оброк.Направи посебен оброк со IAMS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата