.

.

Farmina Природни И Вкусни Жито-Слободен Формула Сува Куче Храна, 5.5-Фунти, Дива Свиња

Farmina Природни И Вкусни Жито-Слободен Формула Сува Куче Храна, 5.5-Фунти, Дива Свиња

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заврши Куче Храна За Сите Фази На Животот.Жито-Бесплатно, Глутен-Слободни.Високо Ниво На Свежи Протеини, Ограничен Јаглени Хидрати, Ниска Влакна Формули.Farmina N&D Жито-Слободен Дива Свиња Рецепт е формулиран за да ги задоволат нутритивните нивоа утврдени со AAFCO Куче Храна Хранливи состојки Профили за сите фази на животот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата