.

.

Лажици 10 Мали Апарати За Домаќинство Керамички Мали Јадење Лажици Со Долги Рачки За Тестенини Јапонски Стил Голема Супа И Каша Нето Црвено Лажица Идеи Азиски Супа ?

Лажици 10 Мали Апарати За Домаќинство Керамички Мали Јадење Лажици Со Долги Рачки За Тестенини Јапонски Стил

DEN 598.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Керамички; Големина : 13.7x4.2cm; Пакување : 10 парчиња.По висока температура отпуштање, порцелан е фирма, стаклен површината е светла и мазна, и тоа е лесно да се чисти без да остават дамки.Хуманизирано дизајн, криви се справи, удобен зафат, не се лизга испакнатини на дното, стабилен пласман.Со заоблени рачки и светлина порцелан, можете да ја почувствувате удобноста кога ќе го тоа кога сте повредени.Стилот е едноставен, а боите се природни и елегантна, со додавање на благ атмосфера на маса, exuding вкусот на години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата