.

.

Bestop 52454-17 Sunrider За Hardtop Црна Twill За Употреба w/Тешко Врвот Заменет Од PN[52452-17] Sunrider За Hardtop

Bestop 52454-17 Sunrider За Hardtop Црна Twill За Употреба w/Тешко Врвот Заменет Од PN[52452-17] Sunrider За

DEN 671.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За 2018-Тековната Wrangler Л модели со една фабрика hardtops.Подготвени се инсталира без дупчење, без модификации.Вклучува пре-инсталиран ткаенина-за-рамка собранието, вратата шини и инструкции.Сите намена, сите временски услови, година функционалност.Хибрид патент/zipperless за лесно отстранување на прозорецот панели и патентите на задниот панел се обезбеди безбедност и лесно промени во конфигурација.Лесно отвори Sunrider, нека сонцето грее во додека седи во возачи седиште.Доаѓа со свој хардвер и не се бара вежба за инсталација.Нова и подобрена, лесно да се отвори брави.Удобно да се конвертира во бикини.Fastback (коса назад) дизајн.Се чувствуваат ветрот во косата и сонцето е топлината на вашето лице.Само флип назад Сонцето rider за Hardtop и можете веднаш да имате отворено забава.Тоа е сите временски услови, сите намена, во текот на годината одговор на оние гломазна фабрика Слобода Панели.Тоа е првиот и единствен производ кој обезбедува Jeep Wrangler Л тешко врвот сопственици инстант пристап до отворено возачко искуство без да остават пред седиштето на нивниот Џип.Нашите меки врвови се овозможи лесен пристап до задната врата и задни складирање со користење на задната врата бар и клипови.Овој систем лесен за употреба и безбедни.Bestops Sunrider завртува се отвори од предните седишта и не треба да бидат врзани надолу.Кога Sunrider не е отворена ги користат нашите изграден во мрежа џебови за чување на мала продавница.Нашите хибрид патент/zipperless систем овозможува лесно отстранување на прозорецот панели и патентите на задниот панел се обезбеди безбедност и лесно промени во configuationa.Нашата врата го опкружува се направени на ист спецификација како Џипот врата го опкружува и овие врата го опкружува се опфатени со Trektop.Премиум врата го опкружува дава врвни подобро се вклопуваат и помага со инсталацијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата