.

.

ZZJB Шминка сунѓерот убавина blender фондацијата сунѓерот меша четка убавина сунѓерот 4-парче сет Погоден за сите типови на кожа, Виолетова

ZZJB Шминка сунѓерот убавина blender фондацијата сунѓерот меша четка убавина сунѓерот 4-парче сет Погоден за

DEN 222.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сува и влажна двојна употреба, повеќе функции, нема мртви краеви во шминка, фина текстура, мека и еластична.Остри агли : употреби за шминка во аглите на устата во Т-зоната.Криви површината : се користи за челото, образите, голема површина фиксација.Bevel : се Користи за да го поставите шминка на двете страни на носот и агол на очите.Страна : важат за образите, вратот, се тркалаат шминка, се применуваат шминка рамномерно и без проблеми.Исклучителна шминка јајце : лесни и тенки П-совет, eggshell шминка јајце, мазна и не се лепливи, добра шминка се чувствуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата