.

.

Викинг Автомобил Грижа 835000 Долго Куп Микрофибер Миење Мит, Боите Можат Да Се Разликуваат

Викинг Автомобил Грижа 835000 Долго Куп Микрофибер Миење Мит, Боите Можат Да Се Разликуваат

DEN 162.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Micro Fingers лифт и отстранување на нечистотија, маснотии и прашина.Пена обвивка има многу автомобил перење решение.Мека, еластична ткаенината го задржува мит сит.Lint-слободни и јасна-грб безбедно.Перат & еднократно.Најжешките и најбрзо растечки тренд во автомобилската детали денес е употребата на микрофибер крпи и како број еден бренд во автомобилската изглед додатоци, Викинг е водечки на начин во иднината на детали.На перформанси и флексибилност на сечење на работ микрофибер технологија е скок над стари крпи и сушење на облека од минатото.Милиони ситни влакна вградени во микрофибер крпа го зграби и задржете прашина & нечистотија како ниеден производ, кој дојде пред неа.Микрофибер е толку ефективен, дури и чисти без хемикалии, штедат и време и пари.Сега Викинг има комбинација на чистење моќ на микрофибер крпи со удобноста на миење мит.Викинг Долга Куп Микрофибер Миење Мит има мека микрофибер надворешноста со сит, удобно еластична ткаенината.Мека пена core додава удобност и дистрибуира сапун и вода рамномерно.Единствена микрофибер ткаат лесно и ефикасно лифтови нечистотија и валкано од вашето возило!.Користете сува микрофибер мит како фантастичен во домашна прашина алатка!.Да се чисти вашиот Долго Куп Микрофибер Миење Мит, нежно ги вознемирија во топла вода и сапуница вода.Исплакнете темелно.Се исуши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата