.

.

Дувачкиот Наутички - Sundial Компас со Сложена Детали Доаѓа во Исклучителна Врвот Жито Кожа Случај - Премија Sundial Компас

Дувачкиот Наутички - Sundial Компас со Сложена Детали Доаѓа во Исклучителна Врвот Жито Кожа Случај - Премија

DEN 815.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На Sundial е направен од Премија Одделение Месинг и Сонцето Dial доаѓа со кожен подарок случај.Убаво стокмено солидна месинг џеб sundial компас со богат, блескав месинг заврши.Пренослив дизајн, лесен за носење.Ценет како декоративни предмети, литературен метафори, и објекти на математички студија.Компас Големина Кожа Случај Големина 0.140 кг.Кожа Случај Големина 0.40 кг.Астрономски колектори, ентузијасти, и seafarer слично ќе љубовта овој прекрасен месинг Sundial Компас.Како што е совршен присутни, оваа Sundial Компас за продажба е gleaming рекреација на класичен антички компас кој се водени морнари од 1100s.Астрономски колектори, ентузијасти, и seafarer слично ќе љубовта овој прекрасен месинг Sundial Компас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата