.

.

DovEggs Солидна 14K Бело Злато Завртки Назад 2ct 6.5 mm G-H-јас боја Срцето Стрели Намали Moissanite Студ Earring за Жени

DovEggs Солидна 14K Бело Злато Завртки Назад 2ct 6.5 mm G-H-јас боја Срцето Стрели Намали Moissanite Студ Earring

DEN 6456.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Earring е направен со 1ct(6.5 mm) G-H-јас боја moissanite, вкупно 2ct пар.Earring е направен во оригинален 14 K бело злато.На завртката назад, исто така, е вистински 14 K бело злато.Пост не е лесно свиткана и тоа може да се добие на лесно.Срцето Стрели Одлична Сечете – со цел да се зголеми прекрасниот сјај на moissanite во исто време држи многу добри или одлични намали дијамант изглед.G-H-јас боја moissanite нема да изгледа многу очигледно жолта.Ние гарантираме прстен е солидна К злато како што е опишано.Ако нашите клиенти специјално барање за автентичност или оценување на К злато или moissanite,или ако не можете да знаете каде да се идентификуваат ,ве молиме контактирајте го нашиот препорачува трети лица оценување организација следниве нашите по продажбата на инструкции.Сите наши парична казна Накит ќе дојде со ограничен доживотна гаранција.Dov Eggs доживотна гаранција и размена се базира на производствени дефекти , не злоупотреба или злоупотреба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува со датумот на купување за обетки, ѓердани, белегзии, прстени, часовници и повеќе од тоа!.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : $0 одбие.Целосно пренослив ако купи како подарок.Важи само за накит купени за во последните 30 дена.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : План опфаќа монтажа поправка, ресетирање камења, бисер restringing, kinks или јазли.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план.Оваа earring направени во Вистински 14 K бело Злато,Оваа прекрасна moissanite камења имаат многу висок квалитет со економската цена што секој може да си го дозволи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата