.

.

Joiedomi 600 LED 98.3 ft Божиќ String Светла за Затворен & Отворено Украси, Новогодишни Настани, бадник Вечер Оркестарот, Елка, Стреи (Кул Бело со Ролна)

Joiedomi 600 LED 98.3 ft Божиќ String Светла за Затворен & Отворено Украси, Новогодишни Настани, бадник Вечер

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СУПЕР ВРЕДНОСТ.Joiedomi LED string Божиќ Светла има 600 светла Кул Бело LED светилки со зелена жица.Запалени должина на 98.3 Нозе.Карактеристики 8 осветлување режими.Низок Напон.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Едноставно plug-in нашите LED светла на енергија приклучок и тоа ќе светне.Изберете кој LED светла режим сакате да ги користите со повторно притискање на копчето на приемникот за да се префрлите на 8 работни модови (Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, Slo-glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, и Стабилна На).СОВРШЕН ДЕКОР.Креирај свој зимски земјата на чудата овој Божиќ!Светло до вашиот дом, со овој жив LED Божиќ светла производ.Исто така да ја користите за свадби, роденден или партија оркестарот двете затворен или отворен за да го додадете веселби!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Нашите Кул Бело String Божиќ Светла се дизајнирани со силна издржливост да се приспособат на тешките временски услови.На висока ефикасност LED мрежа светла се на животната средина-пријателски и се заштеди енергија за вас!.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на голем шопинг искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.Joiedomi 600 LED Божиќ String Светла за Затворен & Отворено Украси, Новогодишни Настани, бадник Вечер Оркестарот, Елка, Стреи (Кул Бело Со Ролна)СУПЕР ВРЕДНОСТ.Joiedomi LED string Божиќ Светла има 600 светла Кул Бело LED светилки со зелена жица.Запалени должина на 98.3 Нозе.Карактеристики 8 осветлување режими.Низок Напон.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Едноставно plug-in нашите LED светла на енергија приклучок и тоа ќе светне.Изберете кој LED светла режим сакате да ги користите со повторно притискање на копчето на приемникот за да се префрлите на 8 работни модови (Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, Slo-glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, и Стабилна На).СОВРШЕН ДЕКОР.Креирај свој зимски земјата на чудата овој Божиќ!Светло до вашиот дом, со овој жив LED Божиќ светла производ.Исто така да ја користите за свадби, роденден или партија оркестарот двете затворен или отворен за да го додадете веселби!ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Нашите Кул Бело String Божиќ Светла се дизајнирани со силна издржливост да се приспособат на тешките временски услови.На висока ефикасност LED мрежа светла се на животната средина-пријателски и се заштеди енергија за вас!ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на голем шопинг искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата