.

.

WEVEN Теал Партија Виси се Вртат Украси од Пластика Streamer за Таванот, Пакет од 28

WEVEN Теал Партија Виси се Вртат Украси од Пластика Streamer за Таванот, Пакет од 28

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Теал фолија се вртат украси. 28 парчиња се вртат hangings.Направени од високо квалитетни пластични материјали, еднократно.Одлична партија за декорација, стави ги на ѕидот или висат од таванот, прозорец, врата.Повод : Погоден за Барови, Диско, Дома, во Училница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата