.

.

Campsis Булчински Свадба Коса Чешел Сребро Цвет Кристал Светкавиот Кристал Невестата Лист Страна Чешли Бисер Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (Злато)

Campsis Булчински Свадба Коса Чешел Сребро Цвет Кристал Светкавиот Кристал Невестата Лист Страна Чешли Бисер

DEN 375.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Свадба коса чешли се направени од страна на сјајна Кристал,кристал,лист,цвет и алуминиумски чешел.Рачно изработени дизајн,Силна градба.Должина и Ширина години : 4*3 Инчи,игли : 1.5*4 Инчи Боја : Сребрена/Gold/Розово Злато. 100% рачно изработени коса чешли се погодни за свадба,забава,костим, honeymoons, матурска, церемонија, годишнина и секојдневниот живот.Производот е светлина и е погодна за густа коса, и може да се вклопи во различни фризури.Тоа може да се задржи на ден во вашиот голем ден.Внимание : големина може да биде 2 см/1 инчен неточноста поради рака мерење; боја може да бидат малку различни, поради следат,ви благодариме за вашето разбирање!.За производот : Шик рачно изработени свадба коса чешел за невестата.Оваа коса чешли е направен од сјајна rhinestones и бисери,кристали,цвеќе,листови.Тоа е погоден за свадба,забава,вечерта и некои посебни прилики.Моден рачно изработени свадба haircombs ќе се направи што повеќе елегантен и модерен.Карактеристики : 1.Оваа haircombs може да се носи заедно или расфрлани во вашата коса стил,можете да ја прилагодите бисер и го промени својот облик.Погоден за невести со косата врзана. 2.Погодни да се носат,тоа може да се задржи вашата коса за целиот ден без месинг до вашата фризура.Додавање на еден уникатен стил за вашиот целокупната изгледа,најдобар дар за ќерка и цвет девојки.Напомена : 1.Производите'color може да имаат мала боја разлика од листата слика, бидејќи на екранот. 2.Ве молиме овозможи 2-3% големина разлика според упатство за мерење.Политика за наплата : Ако сакате да го вратат,ве молиме имајте на ознаката и нов производ.Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : 1. Производот се користи или оштетени. 2. Ознаката на овој производ е оштетен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата