.

.

YHBM Јадење Стол Кујна Контра Агол Стол Цврсти Метални Нозе и Backrest за Канцеларија, Дневна Јадење во Кујна Розова (Боја : Темно Сива боја)

YHBM Јадење Стол Кујна Контра Агол Стол Цврсти Метални Нозе и Backrest за Канцеларија, Дневна Јадење во Кујна

DEN 948.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Агол Јадење Стол со ергономски дизајн - криви backrests обезбеди силна поддршка за целиот назад, која ќе ги носи удобност и релаксација кога седење во.Висок Квалитет Агол Јадење Стол - Седишта направени од qualtiy Сомот и нозете се направени од Цврст Метал, комфорни и издржливи, која ќе биде во можност да го издржат оброк време хаос.Агол Јадење Стол со antislip нога заштитници-Секој стол со подот заштитник влошки за заштита на подот од гребење, се намали влечете бучава, тоа ви дава релаксација за пријатен ручек време.Стол е идеален за домашна употреба (office use - соби, јадење соби, спални соби, расадници, чекање области, гостинската соба,партии, банкети, одмор дома, слично како повремени столици или како јадење столици.Количина : 1 компјутер; Боја : Розова Димензии : висина на Седиште 49cm / Ширина 42cm / Длабочина 41cm, ве молиме превртам за да зумирате слика за детални големини.Ве молиме имајте во предвид : 1.големината на податоци се мери со рака, тоа ќе има отстапување од 1-2 cm;.Quanity : 1 pccolour : Pink Seat материјал : Кадифе; рамка материјал : Цврст Метал, комфорни и издржливи, која ќе биде во можност да го издржат оброк време mess Dimensions : Седиште висина 49cm / Ширина 42cm / Длабочина 41cm, ве молиме превртам за да зумирате слика за детални големини.Овие столчиња се идеален за домашна употреба (office use - соби, јадење соби, спални соби, расадници, чекање области, гостинската соба, партии, банкети, одмор дома, слично како повремени столици или како јадење chairs Please забелешка : Големината на податоци беа мерени рачно, тоа ќе има отстапување од 1-2 см - Бои може малку да се разликуваат поради различните пука светла и на различни монитори и екрани, ве молиме обратете се на објекти received After-продажбата на услугата : Ние ќе се обезбеди испорака на услугата во рок од 7-21 работни дена за да се обезбеди на клиентите со квалитет и најдобра услуга на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата