.

.

Trick 'R Treat – Стои Сем PopSockets Swappable PopGrip

Trick 'R Treat – Стои Сем PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Службен Легендарниот Производ.Треба пријател да одат Trick 'R Лекувањето на оваа ноќ на Вештерките?Нема страв, Сем е тука.Не дозволувајте Сем направи да се пропуштаат на оваа macabre колекција!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Trick 'R Treat (2007).Се вели дека Вештерките е ноќта кога мртвите се зголеми, да се шета меѓу нас и другите неопислива работи шета слободни.Ритуалите на Сите Светци Ева се смисли за да нè заштити од нивните зло на зло, и еден мал град е за да се научи еден страшен лекција дека некои традиции се најдобри не се заборавени.Костими и бонбони, ghouls и гоблини, чудовишта и осакатување..трикови и третира на ноќта на Вештерките се претвори смртоносна како чудни суштества на секоја сорта-човечки и поинаку-се обиде да преживее најстрашниот ноќ на годината.Не дозволувајте Сем направи да се пропуштаат на оваа macabre колекција!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата