.

.

ZOEAST(TM) 3 Pack Телефон да Ѕвони Зафат Џеб Чудовиште Топката Pokeball Универзална 360° Прилагодлив Држач за во Автомобил Кука Стојат Планината Потпирачот Компатибилен со Сит

ZOEAST(TM) 3 Pack Телефон да Ѕвони Зафат Џеб Чудовиште Топката Pokeball Универзална 360° Прилагодлив Држач

DEN 117.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ 【Количество】 : 3pcs Џеб Чудовиште Телефон Ѕвони (Жолта Pikachu +Црвено Charmander + Сина Squirtle ) , 3pcs Прстен Куки. ★ 【Карактеристики】 : Телефон прст прстен, може да биде прикачена на вашиот телефон или Случај или таблета да се обезбеди сигурен зафат, не треба да се грижите за телефонот падна од вашата рака. ★ 【Универзална Компатибилност】 : Применливи за сите телефони и таблети со рамна површина, се разбира вклучувајќи ги и нивните телефон случаи.На пример : сите iphone-XS X Плус, падовите, Samsung итн. ★ 【Забелешка】 : прв пат употреба, ве молиме чистење на задниот дел на вашиот телефон(Таблет ) или случај , а потоа се држи ринг со висок pression за 5 второ ,минатата повлече за тестирање.Можете да ја раскинам пластични заштитни филм исклучување на себе, ако не ви се допаѓа тоа. ★ 【Без Грижи Со НАС】 : Ние и ветуваме на 30-ден парите назад и 180-ден слободна замена.Ако постои било кој квалитет на прашања, само контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди 24 часа*7d навремени услуги на клиентите за да се реши проблемот подобро. ★ Се вашиот телефон лесно падна?★ Дали вашата рака се чувствувате уморни whenusing телефон?♬ Нема потреба да се купат дополнителни табела потпирачот.Овој мал телефон да ѕвони носителот canmeet вашата сите потреби. ♬ Се спречи вашиот телефон на лизгање од вашите раце, како на прстот;♬ Слободни вашите раце да уживате во гледањето видеа како потпирач; ♬ Помогне да се организира неуредна слушалка или полнење кабли;♬ Лесно да се откажам носителот на вашиот автомобил (или било каде) со автомобил mounthooks. ★ Универзална Компатибилен : ♬ Универзален телефон носителот Компатибилен со сите мобилни телефони и таблети,♬ како што се : ♬ i Phone XS, XS Max, XR,X,8 S, 8 Плус, 7 S, 7 Plus, 6 S, 6 S Плус, SE; ♬ HUWEI, Samsung Галакси Забелешка 9/ S10/S8/edge;♬ Google Nexus, Таблети и i Pad итн ★ Инсталирање Инструкции : ♬ Чекор 1. Целосно чистење на задниот дел од телефонот и телефон случај.♬ Чекор 2. Излупете исклучување на филмот на лепило andstick го на вашиот телефон или случај.♬ Чекор 3. Нежно притиснете за да се обезбеди лепило цврсто и целосно се држи на phoneor случај. ♬ Чекор 4. Одмор за 30 минути, а потоа можете слободно да зафат тоа. ★ Како да се отстрани Прстен? ♬ Нежно scrape четирите агли на standwith тешко картичка.♬ Можете да се загрее на заеднички малку од hairdrier ако прстен се држи премногу цврсти.♬ Се повлече до рингот стои со малку сила, од една насока. ♬ Ако постојат лепило остатоци остават на површината, користете tissuemedical алкохол или топла вода и нежно да ги избрише или да користите некоја гумичка да ја исчистите itdirectly.★ Добар Подарок Избор : ♬ одличен додаток за мобилни телефони, одличен подарок за себе,девојка, сестра, мајка, сопруга, пријатели, секој треба тоа★ Внимание : ♬ ZOEAST е регистрирана трговска марка, Само ZOEAST е заснован врз закон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата