.

.

ROSYQUARZ Мобилен Телефон Стојат на Биро, Мали Метални Мобилен Телефон Стојат Носителот, Виножито Боја на Мобилен Телефон Дисплеј Носителот, Телефон Приклучете се Комп

ROSYQUARZ Мобилен Телефон Стојат на Биро, Мали Метални Мобилен Телефон Стојат Носителот, Виножито Боја на Мобилен

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✍【Цврсти Метални Материјали】 На Мобилен телефон се залагаме за маса е направена од здрав железо жица, еден-парче формирање, не зглобовите, без лепак, без заварување места, анти-оксидација и не е лесно да исчезнат.Едноставна и силна структура го прави лесно да се одржи и да ги собереш на картички и мобилен телефон. ✍【Домот и Светлина Луксузен Изглед】 мал Мобилен Телефон Стојат Носителот се третирани од високо-квалитет electroplating процес.Со сјајна Виножито Боја и исклучителна површината, тоа има елегантен изглед и светлина луксузен изглед, начинот на кој подобро од другите мобилен телефон држачот. ✍【Стабилна Поддршка опции : Роза Злато / Gold / Црна / Сребрена / Виножито Боја.Тоа може да се одржи мобилен телефон, рампа, имајте на ум книга, фото рамка, леплива забелешка, калкулатор, календар, очила, пенкала, бизнис картички и повеќе.Широко се користи за дома, канцеларија биро, хотели, забавни места, итн. 1. Направен од висок квалитет на метал, со модерен дизајн и светлина луксузен изглед.2. Широка база и дебели железо жици се доволно силни за да се одржи различни големини на мобилен телефон.Дури и да не падне надолу кога го држите голема големина подлога.Топ кука се широко за да се одржи фото рамка. 3. Не само за мобилен телефон застане, но исто така и за пенкала, бизнис картичката во држачот, и таблети држачот за слободни рацете, Тоа е мал додаток кој секое семејство мора да има.Може да се стави тоа на секаде, тоа е достоен има.4. Лесно се вклопуваат мобилни телефони.Може да се направи видео повик и полнење на мобилни телефони.Убав подарок за пријатели и колеги.5. Тоа може да се користи како бизнис картичка носители, како и.6. Постојат пет бои опции : Роза Злато / Gold / Црна / Сребрена / Виножито Боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата