.

.

SAVILE Пена Став Peinar Rizo Biotina 2-пакет На 10.14 Унца Шише

SAVILE Пена Став Peinar Rizo Biotina 2-пакет На 10.14 Унца Шише

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите фризирање крем, Savilé Биотин, стилови на вашиот кадрава коса и исто така помага во борбата против кршење.Тоа поправки и ја зајакнува вашата коса!.Savilé фризура крем се додава природен сјај.Тоа им помага да омекне вашата коса; со нашиот производ, што ќе се зајакне убава кадрава коса, само начинот на кој ви се допаѓа!.Savilé крем дава повеќе природен изглед на вашата коса.Биотин третман автор е на книгите да се изедначи краевите на косата и контрола flyaways, оставајќи подготвени за тој посебен повод.Savilé, збогатен со Алое Вера и Биотин, особено за брановидна коса, сида вашите кадрици во развојот на сила и еластичност,.Се чувствуваат сигурни со вашата фризура како што знаете Биотин Savilé е грижа на вашата коса.Тоа поправки вашиот убави кадрици, оставајќи ги мека и сјајна додека контролирање frizz.Savilé со алое пулпа и Биотин ја штити површината на вашата коса директно, создавајќи бариера за вашите кадрици.Вашата коса не ќе се скрши лесно, и на тој начин ќе се одржи посакуваната должина, дефинирање на вашите кадрици.Вашата коса ќе изгледа спектакуларно, додека одржување на тоа заштитени од надворешни агенси кои можат да предизвикаат вашата коса да се лесно.Savile Биотин Косата Крем smooths вашата коса додека негување на тоа.Биотин формула работи за да омекне вашата коса е завршува оставајќи подготвени за една убава фризура.Со нашата фризура крем, вие веќе не ќе мора да се грижите дека вашата коса изгледа како перење подлога!Нашите третман збогатен со Биотин е идеална за давање на косата мекост, што го прави shinier и отпорни на истегнување кога ќе четка тоа!Биотин Savilé Третман е безбеден за користење на природните, боја третирани, или хемиски третирана коса.Тоа помага во развојот на мека и здрава коса, полн сјај, без да остават остатоци.Savilé има развиено овој третман за вас да се користи од удобноста на вашиот дом.Тоа ќе ви помогне поправка и зајакнување на вашата коса.Исто како и нашето тело, нашата коса потреби исхрана исто така, и голем дел од тоа!Косата крем не се работи само како стил и потреби, но, исто така, помага во донесување на косата здрава.Нашиот избор на козметички производи има Алое вера екстракт како главна состојка.Алое Вера помага да се спречи губење на косата, хидрантни, климатизација, и промовирање на растот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата